sofy i kanapy

Jeżeli szukasz śmiałych projektów na ozdoby, postaw na własnoręcznie robione czy też upiększane ramki na fotografie. W ten sposób nadasz swojemu wnętrzu bardziej indywidualny charakter oraz sprawisz, iż dobre wspomnienia zawisną na ścianie powodując uśmiech na twarzy. Twoi goście także nie przemkną się obojętnie obok ciekawie skomponowanej wystawy zdjęć.
Ramka ze zepsutych drzwi, okna czy też lustra.
Przenosiny? Renowacja? Zmiana mebli z mieszkania todoskonały moment na wykorzystanie pokładów inwencji i przedmiotów, które dzięki szczypcie pracy a także kreatywności mogą dostać drugie życie. Jeżeli marzy Ci się powierzchnia zapełniona fotografiami, postaw na ogromne elementy takie jak drzwi czy okna.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka z muszelkami Uwielbiasz morską bryzę, natomiast plaża zdołałaby być Twoim drugim domem? Wykorzystaj swoją żyłkę do stworzenia „morskiej” ramki. Warto poużywać sobie piachu, muszelek, kolorowych kamyczków, sznurka a także wyklejanych fragmentów imitującychnaśladujących łódkę czy koło ratunkowe. W taki sposób utworzysz marynistyczną ramkę, jaka z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych wojażach.